Kthehu lart

Rikthehet Olta Gixhari! Topless në mes të borës!

Rikthehet Olta Gixhari! Topless në mes të borës! GazetaExpress

Është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e dëshmon në çdo foto që publikon në rrjete sociale.

Këtë herë bukuroshja seksi Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft seksi në të cilën shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë dhe topless.

Ajo ndodhet në Dardhë të Korçës, e cila është ende e mbuluar nga dëbora duke realizuar një set fotografik. 

Këtë detaj aktorja e ka zbuluar vetë duke shkruar gjithashtu se ishte duke përgatitur diçka./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Mars 2018 17:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera