Kthehu lart

Rikthehet Beatrix Ramosaj, shfaqet seksi duke ekspozuar gjoksin!

Rikthehet Beatrix Ramosaj, shfaqet seksi duke ekspozuar gjoksin! GazetaExpress

Prej disa kohësh këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk ka qenë aktive në rrjete sociale.

Por gjatë ditës së djeshme përveçse ka publikuar video ku ka uruar vëllain e saj Alban Ramosaj për ditëlindje, ajo ka postuar edhe një foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë. 

Në këtë foto ajo ka veshur diçka transparente duke ekspozuar kështu gjoksin e saj. Duket se Beatrix i është rikthyer pozave provokuese./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 17:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera