Kthehu lart

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë GazetaExpress

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë

Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë që ka lindur në New York, transmeton GazetaExpress.

Aktor 69 vjeçar dhe gruaja e tij 36 vjeçare janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle “Hola!”.

Lajmi se ka ardhur djali i saj vjen para se ikona e Hollywoodit, Gere të festojë ditëlindjen e tij të 70-të. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 23:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera