Kthehu lart

Rezarta Shkurta thotë "po" për të dytën herë: Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje

Rezarta Shkurta thotë "po" për të dytën herë: Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me partnerin e saj Ermal Hoxha

Në foto çifti duket më i dashuruar se kurrë dhe krahas saj Rezarta ka shkruar: “ I Said Yes...Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke...Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje...,”-shkruan Shkurta duke I bërë kështu një dedikim mjaft të ndjerë bashkëshortit të saj më të cilin ka dhe një vajzë, Herën./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 19:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera