Kthehu lart

Remzie Osmani këndon “Rolling in the Deep” (Video)

Remzie Osmani këndon “Rolling in the Deep” (Video) GazetaExpress

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani, ishte mysafirja e kësaj jave e emisionit “Talk”.

Në këtë bisedë, ajo ka treguar pos tjerash se është fanse e madhe e muzikës së këngëtares së famshme, Adele.

Madje, nuk ka nguruar që në stilin e saj t’i këndojë dy këngë të Adeles.

Këngëtarja shqiptare ka thënë se një nga dëshirat e saj është të jetë prezente dhe nga afër të ndjekë yllin botëror duke performuar, dëshirë kjo që së shpejti do ta realizoj.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 02 Nentor 2015 14:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera