Kthehu lart

Rashel Kolaneci prezanton më në fund të dashurin e saj

Rashel Kolaneci prezanton më në fund të dashurin e saj GazetaExpress

​Ajo është një nga vajzat me format trupore më bombastike dhe është përfolur gjatë në media.

Rashel Kolaneci, ish velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka provokuar rrjetin me një video ku duket se prezanton të dashurin e saj. 

Por nuk bëhet fjalë për nëj djalë. I dashuri i saj simbolik është thesi i boksit. Të gjithë e dinë se Rashel është e apasionuar ndaj boksit. 

Ajo është ‘Kickbox’erja më e famshme shqiptare deri më tani në vend. 

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 10:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera