Kthehu lart

Qe çka ndodh kur marinsja më seksi heq uniformën

Qe çka ndodh kur marinsja më seksi heq uniformën GazetaExpress

Moti i mirë nuk ka kursyer nga heqja e uniformës as marinsen më seksit të Trupave Detare të SHBA-së.

“Bomba” Idania Cassdoll ka shpërndarë me ndjekësit e saj disa foto tejet provokuese në Instagram, teksa nuk kanë munguar reagimet e shumta.

E vetëdijshme që njerëzit e duan edhe për profesionin e saj ajo shpesh ndan foto gjatë kohës kur ka të veshur uniformën e detyrës dhe fotot më bikini ishin si “surprizë”.

Me sa duket Kim Kardashian duhet të ndihet e rivalizuar nga kjo brune latine. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 07:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera