Kthehu lart

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit? GazetaExpress

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private.

Por, sipas “iconstyle.al” prej dis muajsh moderatorja dhe bashkëshorti i saj kanë pasur probleme në çift dhe janë drejt një divorci të mundshëm.

Çifti bashkë ka edhe një djalë, i cili quhet Jon dhe këtë vit bëhet katër vjeç.

Për të parë se çfarë do të ndodhë do të duhet të presim sepse nuk ka asnjë reagim  nga moderatorja.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 08:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera