Kthehu lart

Poni publikon castin më të ëmbël me të birin

Poni publikon castin më të ëmbël me të birin GazetaExpress

Këngëtarja Poni publikon shpesh në rrjete sociale foto sëbashku me djalin e saj.

Këtë herë ajo ka ndarë me ndjekësit një supriza që i biri ka bërë për të. “E lumtur çdo sekondë të jetës sime! Kur kthehemi nga shkolla, ja surpriza për mamin”, – ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotografisë. Nuk dihet se kur do të rikthehet Poni me ndonjë produksion të ri muzikor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Nentor 2018 18:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera