Kthehu lart

“Po të ngacmoi njeri tregoji Dashnorit”, kush e mbronte Aurela Gacen në ‘95-ën. Fotoja EPIKE

“Po të ngacmoi njeri tregoji Dashnorit”, kush e mbronte Aurela Gacen në ‘95-ën. Fotoja EPIKE GazetaExpress

Këngëtarja Aurela Gace ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie miqësore mjaft të vecantë me kolegun e saj Dashnor Diko.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto të vitit 1995 ku të dy duken shumë ndryshe nga cfarë jemi mësuar.

“Tani, Ose une si ndahem Dashnorit, ose ai s'me ndahet mua, se s'ka shpjegim tjeter. O Nori , e mban mend si me thoshe atehere?

-Po te ngacmoi njeri,tregoji Dashnorit  #shoketevertete ta shpjegoj ere amani se ju e merrni ters,keni mendje te keqe. Ishte viti 1995,”-shkruan Aurela krahas fotos së publikuar në rrjete sociale./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Shtator 2018 19:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera