Kthehu lart

​Pete Davidson konfirmon fejesën me Ariana Grande

​Pete Davidson konfirmon fejesën me Ariana Grande GazetaExpress

ËSHTË ZYRTARE! Pete Davidson ka konformuar 100% fejesën e tij me Ariana Grande, të dashurën e tij për rreth 10 sekonda, në Tonight Show.

Aktori i famshëm ka thënë se “Po jam fejuar!” kur Jimmy Fallon e ka pyetur atë nëse është fejuar, dhe pastaj ka thënë disa gjëra të ëmbla për të duke përfshirë:

“Ndjehem sikur kam fituar një garë, kjo gjë është shume e sëmurë”.

Pastaj ai ka shtuar se: “Jam shumë më fat”.

Marrëdhënia e Pete dhe Ariana Grande është duke lëvizur me shpejtësinë e dritës, ndërsa deri më tani siç po duket ata janë vendosur në një apartament në New York City transmeton Gazeta Express.

Nuk dihet saktësisht se kur do të martohen. Por duke konsideruar se ata u fejuan për 5 minuta, atëherë edhe martesa nuk është larg./GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Qershor 2018 16:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera