Kthehu lart

Përfundon “Dance With Me 3” fiton çifti Laura Nezha dhe Renato Mekolli

Përfundon “Dance With Me 3” fiton çifti Laura Nezha dhe Renato Mekolli GazetaExpress

Ka përfunduar pas 15 javësh spektakli i kërcimit “Dance With Me 3”. Fitues i këtij edicioni është shpallur çifti Laura Nezha dhe Renato Mekolli.

Mbrëmja e sotme ka qenë  e mbushur me humor, kërcime, surpriza dhe mjaft të ftuar special. Por sigurisht kryefjalë ka qenë padyshim kërcimi. 

Çiftet janë përballur me njëri-tjetrin në natën finale por duket se vetëm Laura dhe Renato ka mundur të triumfojë. 

Gjithashtu me çmimin Albtelecom është vlerësuar çifti Bora Zemani dhe Alban Ramosaj. Vetëm disa javë më vonë pritet të fillojë spektakli “Your Sounds Familiar”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Dhjetor 2016 23:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera