Kthehu lart

Për të uruar 7 marsin, Besi publikon foton e rrallë nga festa e abetares!

Për të uruar 7 marsin, Besi publikon foton e rrallë nga festa e abetares! GazetaExpress

Në festën e mësuesit (7 marsin) shumë nga personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur të publikojnë në rrjete sociale foto ku ishin të vegjël.

Diçka të tillë ka bërë edhe aktori Bes Kallaku, i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto nga festa e tij e abetares. 

“Gezuar 7-Marsin te gjithe mesuesve. Atyre mesuesve qe vertet me perkushtim kane edukuar breza. Mesuesja ime e pare Naile Maloku, te perqafoj. Ne kete foto, "Festa e Abetares". (Un jam ai i treti nga e majta, afer atij qe po qan nderkohe. Jam me bluze blu) hahahahaha. Zoti ju rujt,”-përfundon Besi në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 18:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera