Kthehu lart

Pas sherrit të bujshëm, Oriola 'çmendet' për Noizyn

Pas sherrit të bujshëm, Oriola 'çmendet' për Noizyn GazetaExpress

Ata ishin të pandashëm deri pak ditë më parë ku në media u publikua se Oriola Marashi nuk ishte më pjesë e OTR.

Nuk u morr vesh asnjëherë shkaku i sherrit të tyre , por raporti mes tyre u kthye si më parë.

 Rikthimin e Paqes e konfismoi Noizy, ku tregoi se Oriola e ndiqte sërish në Instagram. Por nuk u mjaftua e gjtha me kaq.

Modelja sexy ka postuar në Instagram disa video ku shfaqet në koncertin e reperit si një nga fanset më të zjarrta të tij. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Shkurt 2019 12:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera