Kthehu lart

Pas lajmeve për largim nga Top Channel, Ledioni bën veprimin e papritur!

Pas lajmeve për largim nga Top Channel, Ledioni bën veprimin e papritur! GazetaExpress

Gjatë ditës së djeshme ka qarkulluar në portale një lajm në të cilin thuhet se moderatori Ledion Liço është shkarkuar nga funksionet e tij në Top Channel.

Gjithashtu më vonë u publikua edhe një mesazh supozohet i Ledionit ku i shprehej stafit se nuk mund të vazhdonin më bashkëpunimin për mungesë fondesh.

Në reagimet e tij Liço është shprehur që këto lajme nuk janë të vërteta, por një veprim i tij i ka bërë të gjithë konfuzë. Moderatori ka çaktivizuar llogarinë e tij Instagram dhe nuk dihet përse e ka bërë diçka të tillë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Korrik 2018 19:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera