Kthehu lart

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija GazetaExpress

Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë.

Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje.

Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë.

E përderisa para pak ditësh ajo ka bërë një mini-fotosesion ku shihej e tëra e zhveshur, Shkenda edhe këtë herë vjen në një pozë mjaft provokuese në bikini nga një anije./Gazeta Express

View this post on Instagram
????
A post shared by "Qender Dobesimi" (@shkendadubova) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Dhjetor 2018 15:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera