Kthehu lart

Pas Dancing më seksi se kurrë Rikja shfaqet në Francë!

Pas Dancing më seksi se kurrë Rikja shfaqet në Francë! GazetaExpress

Është një nga vajzat shqiptare më seksi, e cila ka rënë në sy gjithnjë për bukurinë e saj.

Pas eliminimit të saj j nga edicioni i shtatë i “Dancing With The Stars” shohim se Rike Roçi ka nisur pushimet. 

Këtë të dielë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft seksi duke ekspozuar gjoksin e saj, ndërkohë që ndodhet buzë pishine. Bukuroshja ka zgjedhur Francën si vendin për të kaluar disa ditë relaksi. 

Sa i përket jetës sentimentale ajo ka pranuar se është prej kohësh në një por pa dashur të japë më shumë detaje./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Prill 2018 18:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera