Kthehu lart

Ornela Bregu prej vitesh në Spanjë, zbuloni aktivitetin e saj atje

Ornela Bregu prej vitesh në Spanjë, zbuloni aktivitetin e saj atje GazetaExpress

Ornela Bregu është një nga emrat më të dashur që prej kohësh i ka munguar ekranit dhe sipas sinjaleve nuk e ka në plan të kthehet. 

Motra e ish deputetes demokrate, Majlinda Bregu,jeton prej disa vitesh në Spanjë. Dhe mesa duket atje ka një jetë mjaft aktive dhe shoqërore.

Në një prej postimeve të saj ajo ka treguar se në muajin egruas është bërë pjesë e një grupi ‘Trajnohu si një vajzë’.

Nga fotoja duket se ajo është në një palestër dhe nga Ornela e moderimit qartësisht nuk ka ndryshuar asgjë. 

Ajo ngjan po aq tërheqëse dhe në super formë si më parë.

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 15:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera