Kthehu lart

Oriola "trondit" Barcelonën me gjoksin shpërthyes!

Oriola "trondit" Barcelonën me gjoksin shpërthyes! GazetaExpress

Fotografi i njohur Endrit Mërtiri ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet sëbashku me modelen Oriola Marashi.

Ata ndodhen të dy në Barcelonë, por ajo që bie më tepër në sy është pikërisht Oriola. Bukuroshen seksi e shohim të veshur me bikini më në formë se kurrë

 Përmes bikinit shohim edhe gjoksin shpërthyes të modeles së njohur, e  cila duket më në formë se kurrë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Prill 2018 21:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera