Kthehu lart

Oriola Marashin nuk do e njihni në këtë foto të 2012-tës!

Oriola Marashin nuk do e njihni në këtë foto të 2012-tës! GazetaExpress

Këngëtari Gjergj Kaçinari ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2012.

Në këtë foto së bashku me Gjergjin është edhe modelja seksi Oriola Marashi. Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Në këtë foto të dy shfaqen mjaft të vegjël në moshë.

“Para kredisë (part 2) Oriola Marashi,”-shkruan Gjergji krahas fotos së publikuar në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 18:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera