Kthehu lart

Oriola Marashi del më reçipeta në mes të Parisit!

Oriola Marashi del më reçipeta në mes të Parisit! GazetaExpress

Modelja seksi Oriola Marashi këto ditë gjendet në Paris.

Pasi u shfaq me pamje të ndryshuar nga brune në bjonde duket se Oriola nuk di të ndalet.

Ajo dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë pozuar në një foto sëbashku dhe ajo që bie në sy është se modelja shfaqet me reçipeta në mes të Parisit.

Nuk është hera e parë që Oriola provokon me pamjen apo hiret e saj në rrjete sociale dhe jo vetëm./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Tetor 2018 20:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera