Kthehu lart

Oriola bën zotimin e pazakontë: Jo më foto nudo!

Oriola bën zotimin e pazakontë: Jo më foto nudo! GazetaExpress

Është një nga modelet shqiptare, e cila bën të flasë për të dhe këtë fakt e tregon gjithnjë.

 Ajo ka publikuar shpesh foto nudo në rrjete sociale dhe gjithashtu edhe  të tjera mjaft provokuese. Këtë herë përmes një foto në Instagram, ajo shkruan dhe i premton ndjekësve të saj diçka:

“Jo më foto nudo, vetëm video,”-përfundon Oriola në rrjete sociale. Mbetet për të parë se çfarë do të publikojë modelja e njohur./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera