Kthehu lart

Olta Boka zgjedh destinacionin e vecantë për ditëlindje

Olta Boka zgjedh destinacionin e vecantë për ditëlindje GazetaExpress

Këngëtarja Olta Boka feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Ajo ka zgjedhur Balinë si lokacion për të kaluar disa ditë relaksi si dhe për të festuar ditën e saj të lindjes.

Mjaft në formë dhe të qeshur këngëtarja ka publikuar këtë foto për ndjekësit e saj në rrjete sociale. 

"Sot festoj ditelindjen!  Fale Zotit mundem te shijoj cdo dite si te tille!,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotove të publikuara në rrjete sociale./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2018 18:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera