Kthehu lart

Olta Boka dedikim special për personin e dashur!

Olta Boka dedikim special për personin e dashur! GazetaExpress

Shumë personazhe të njohur kanë qenë pjesë e koncertit të këngëtarit kanë edhe vipa të ndryshëm shqiptar, të cilët e kanë ndjekur si spektator dhe e kanë shijuar.

Një prej tyre është edhe këngëtarja Olta Boka. Ajo ka zgjedhur të shijojë koncertin së bashku me nënën e saj. Madje këngëtarja e njohur ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke i dedikuar këngën “Dhurata”, të cilën Albani dhe Miriami ja kanë dedikuar vogëlushes së tyre Ameli./Gazeta Express/

Credit: @O L T A B O K A
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 20:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera