Kthehu lart

Olivia shfaqet seksi me të dashurin në Barbados

Olivia shfaqet seksi me të dashurin në Barbados GazetaExpress

Bukuroshja e bikineve Olivia Buckland ka treguar format e saj superseksi derisa është parë në plazh në bikine me të dashurin e saj, bukuroshin Alex Bowen në Barbados

Ajo edhe kësaj here ka ditur të tregojë format e saj super seksi derisa është duke i shijuar pushimet e saj idilike në bikine.

Edhe kësaj here ajo ka bërë foto shumë të nxehta me të dashurin e saj, që tashmë edhe është fejuar më të, Alex Bowen.

Pjeshka 25 vjeçare ka treguar se ajo është një super femër seksi në këtë superparaqitje të saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 16:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera