Kthehu lart

Nuk njihet më! Kejvina bën ndryshimin drastik

Nuk njihet më! Kejvina bën ndryshimin drastik GazetaExpress

Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella u shfaq në program me një pamje tërësisht të ndryshuar.

Pas shkurtimit të flokëve, Kejvina duket se nuk ka dashur të jetë më bionde. Ajo ka vendosur t’i errësojë edhe më shumë flokët e saj. 

Në ekran si dhe në fotot e publikuara, Kejvinën e shohim mjaft ndryshe, por gjithnjë të kuruar, në formë dhe seksi./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Janar 2019 13:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera