Kthehu lart

“Nuk i mbajti permanenti në flokë gruas”, parukierja tregon si i zuri derën shqiptari

“Nuk i mbajti permanenti në flokë gruas”, parukierja tregon si i zuri derën shqiptari GazetaExpress

Parukierja e famshme shqiptare, Merita Merja ka rrëfyer në “Why Not” në Ora News një histori që i ka ndodhur me një kliente nga Tropoja.

Vajza ishte nuse e re dhe dëshironte që flokët e saj të gjatë gati 1 metër ti bënte kacurrela. Ndonëse parukierja e këshilloi ti priste se nuk do ti mbanin, tropojania nuk pranoi.

Pas një muaji, në sallon i hyri bashkëshorti i klientes që kërkonte llogari përse nuk i kishin qëndruar flokët dhe kërkonte të merrte sërish lekët. Ndiqni rrëfimin e plotë të Meritës në videon më poshtë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 11:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera