Kthehu lart

Nuk do ta njihni Xhbanen në këto foto

Nuk do ta njihni Xhbanen në këto foto GazetaExpress

Aktorja Arjola Demiri nuk është shumë ashtu si duket në serial në jetën e përditshme

Aktorja, e cila luan rolin e një vajze nga Tropoja me emrin Xhbane në serialin “O sa mirë”, ka postuar një foto në rrjetet sociale.

E tillë ajo ka qenë edhe në foton e fundit ku duket aq ndryshe saqë është vështirë të njihet.

Në foton e fundit thjesht nuk do të njihni atë! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 23:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera