Kthehu lart

Nuk do ta besoni sa rroba ka në shtëpinë e saj Enca

Nuk do ta besoni sa rroba ka në shtëpinë e saj Enca GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia gjendet në dilemë. 

Edhe ajo si thuajse gjithë femrat e tjera gjendet para dilemës së çfarë të veshë.

Ashtu siç e ka pohuar edhe vetë edhe pse ka rroba pafund asaj sërish i duket se s'po gjen të duhurën.

Enca ka treguar se në shtëpinë e saj ka dy dhoma të mbushura me rroba. 

Ndërkohë këngëtarja është duke përgatitur këngën e saj të re ‘Dua’. /Gazeta Express/     Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 12:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera