Kthehu lart

Nuk do ta besoni ku është rikthyer Adi Krasta

Nuk do ta besoni ku është rikthyer Adi Krasta GazetaExpress

Adi Krasta do jetë autori dhe drejtuesi i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar (RTSH), në fund të dhjetorit.Ai ka pranuar ftesën e drejtorit të përgjithshëm Thoma Gellci.

Për regjinë është zgjedhur Pali Kuke e për skenografinë Albi Cifligu, shkruan Gazeta Blic.

Gjithashtu Krasta, i cili pranohet si moderatori më i popullarizuar shqiptar kalon në “prime time” me programin e tij personal “A”.

Duke filluar nga java e parë e tetorit, sipas të dhënave nga lista programore e Top Channel, po bëhen përgatitjet që programi talk-show i tij të transmetohet të shtunën në ora 21:00.

Kjo është hera e gjashtë që Krasta e drejton këtë festival, pra më shumë se çdo prezantues tjetër.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 30 Gusht 2017 22:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera