Kthehu lart

Nuk do e besoni sa është rritur vajza e madhe e Aurela Gaçes!

Nuk do e besoni sa është rritur vajza e madhe e Aurela Gaçes! GazetaExpress

Këngëtarja Aurela Gaçe ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar në rrjete sociale sa i përket publikimit të fotove të vajzave të saj.

Por gjatë ditës së sotme duket se nuk i ka rezistuar tundimit. Ajo ka publikuar një foto të vogëlushes së saj Grace gjatë festës së shkollës në ditën e 8 marsit.

“Princesha, Dashuria ime e bukura ime sot ne festen e 8 Marsit ne shkolle,”-përfundon Aurela në rrjete sociale. 

Në foto shohim se Grace tashmë është mjaft e rritur tamam si një zonjushë e vërtetë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera