Kthehu lart

Nora tregon këmbët seksi

Nora tregon këmbët seksi GazetaExpress

Nëse na mungon me këngë të reja nuk mungon me foto të tillë

Nora Istrefi ka treguar elegancën e saj në fotografitë e saj të fundit që ka postuar në rrjetet sociale.

Ajo këtë e ka bërë edhe në një foto të fundit ku ajo paraqitet me një fustan të shkurtër duke treguar këmbët e saj superseksi.

Nora ende nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor këtë fillim vit, për dallim prej motrës së saj, Erës që është duke e bërë një të tillë në Amerikë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 21:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera