Kthehu lart

Nora si asnjëherë më parë, duket si një adoleshente në foton më të fundit

Nora si asnjëherë më parë, duket si një adoleshente në foton më të fundit GazetaExpress

​Këngëtarja Nora Istrefi shumë ndryshe duket në fotografinë e fundit.

Nora u shfaq me një stil krejtësisht ndryshe, ajo duket si një adoleshente me veshjen e saj.

Flokët e kapura, me një makijazh të thjeshtë dhe një veshje interesante këngëtarja po duket e veçantë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 11:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera