Kthehu lart

Noizy nuk lejohet të hyjë në SHBA

Noizy nuk lejohet të hyjë në SHBA GazetaExpress

Rap-artisti Noizy nuk është lejuar të hyjë në SHBA. Atij iu është ndaluar hyrja në aeroport, tregojnë burime të Gazetës Express.

Reperi shqiptar është dashur të ishte në SHBA në këto ditë ku do të mbante koncert, por ai nuk është lejuar të hyjë ne territorin amerikan. 

Lideri i grupit OTR ka japë arsyetimin se gjoja atij i duhet të anuloj turneun amerikan për shkak të problemit me vizë. 

Njëjtë si Noizy, edhe këngëtarja Enca Haxhia ka pasur problem me vizë dhe ka anuluar udhëtimin për të njëjtin koncert.  /GazetaExpress/. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Dhjetor 2015 13:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera