Kthehu lart

Noizy do të vijë në zemrat e të gjithëve...Ka gati këngën më emocionuese

Noizy do të vijë në zemrat e të gjithëve...Ka gati këngën më emocionuese GazetaExpress

Reperi i njohur Noizy ka bërë gati këngën e tij më të re.

Noizy do të vijë këtë herë ndryshe nga sa jemi mësuar.

Kjo këngë duket se do të jetë një këngë dedikuar ‘Mbretëreshës' së tij. Publikimi pritet të ndodhë ditën e nesërme që përkon me 8 Marsin festën e gras.

Nga publikimet e tij ai duket në ambjentet e Teatrit. Ky detaj u zbulua vetëm pak më parë dhe ishte një surprizë nga Noizy. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 09:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera