Kthehu lart

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente!

Një paraqitje e zakonshme e Encës, vetëm në të brendshme transparente! GazetaExpress

Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale.

Çdo e dyta fotografi e saj është vetëm në të brendshme, teksa nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon.

Edhe kësaj radhe këngëtarja nga Shqipëria ka pozuar në të brendshme ngjyrë të gjelbër të hapur, të brendshme këto tejet transparente.

Komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram, madje një prej tyre e krahason me filmin vizatimor “Fionën’ gruan e ‘Shkrekut’.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 14:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera