Niki në bikine rozë, shumë e nxehtë

Nikki Lundit për pak sa nuk i ka dal jashtë gjoksi derisa është paraqitur me bikine rozë shumë e nxehtë në plazhin e Malibus

GazetaExpress

Ajo është rritur afër bombës Kim Kardashian si fëmijë.

Por, këngëtarja Nikki Lund ka treguar se si di ajo të jetë një inspirim edhe për rrjetet sociale përderisa është duke pushuar në Malibu të Kalifornisë.

Sot ajo ka dalë shumë seksi ku ka treguar gjoksin e saj bombastik dhe format e saj, e që duken mirë si një nënë e një fëmije që është. /GazetaExpress/ 

Të tjera

Lajmet e fundit