Kthehu lart

‘Nihani’ dhe bashkëshorti i saj tregojnë të vërtetën rreth ndarjes

‘Nihani’ dhe bashkëshorti i saj tregojnë të vërtetën rreth ndarjes GazetaExpress

Ditë më parë ka qarkulluar një lajm kinse dy aktorët e njohur turk Neslihan Atagul dhe burri i saj Kadir Dogulu janë ndarë.

E sot dyshja  e kanë sqaruar një gjë të tillë duke treguae se një gjë e tillë nuk është aspak e vërtetë.

”Ne jemi shumë mirë, lajmet janë të pavërteta. Kushdo qofshin ata që i përhapën këto informacione, më duhet të them se e kanë tepruar. Martesa jonë shkon më së mirë” kanë thënë ata për mediat turke, transmeton lajmi.net

Kujtojmë se Neslihan për publikun shqiptar u bë e njohur nga seriali ‘Kara Sevda’.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 04:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera