Kthehu lart

Neve na ka mbuluar bora, në Australi po lahen në det

Neve na ka mbuluar bora, në Australi po lahen në det GazetaExpress

Modelja australiane, Jem Wolfie, po shijon temperaturat e larta në vendlindjen e saj.

26-vjeçarja, e cila ka 2.4 milionë ndjekës në Instagram, shihet me një palë bikini të kuqe duke shijuar detin.

Ngrohuni paksa duke parë galerinë e mëposhtme:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Janar 2019 20:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera