Kthehu lart

Nëna e Rita Orës duket si një 20 vjeçare

Nëna e Rita Orës duket si një 20 vjeçare GazetaExpress

Nëna e këngëtares Rita Ora konsiderohet si një grua me shumë stil.

Andaj nuk ka dyshime se kujt mund t’i ketë ngjarë Rita.

Vera Ora ani pse në moshë është një grua shumë energjike dhe në disa prej imazheve të publikuara duket si një 20 vjeçare.

Përshtypjen e njëjtë na e ka dhënë edhe sot pas publikimit të disa videove në palestër.

Ajo ushtron aq me profesionalizëm sa shpesh ua bën 8 me 2 edhe vajzave të saj.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 06:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera