Kthehu lart

Motra e Bes Kallakut mërzitet me të, por aktori “shkrin zemrat” me deklaratën e tij!

Motra e Bes Kallakut mërzitet me të, por aktori “shkrin zemrat” me deklaratën e tij! GazetaExpress

Gjatë ditës së sotme aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një urim të veçantë për nënën, gjyshen dhe bashkëshorten e tij.

Por duket se ky urim nuk i ka pëlqyer shumë motrës së tij Ana Kallakut, e cila ja ka vënë në dukje një fakt të tillë.

 “Po mua lopa më ka bërë? Hajt se flasim zemra e motrës”,-ka shkruar Ana. Por duket se Besi ka patur një arsye të fortë  që nuk e ka përfshirë Anën, duke i përlotur në këtë mënyrë të gjithë: “Ti je akoma e vogla ime, ajo që të rrita unë, edhe nuk të shoh dot si grua, por si e vogla e ‘bait vet’. Të do vëllai shumë”,-theksoi Besi./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 21:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera