Kthehu lart

Modelet në momente provokuese, komenti i Noizyt acaron Oriolën

Modelet në momente provokuese, komenti i Noizyt acaron Oriolën GazetaExpress

Oriola Marashi dhe Elena Lika janë parë në një foto mjaft sensuale dhe të pazakontë. 

Dy modelet shumë të afërta me njëra-tjetrën janë shfaqur të veshura me të njëjtin kostum tutash. Kjo foto ka ngjallur bisedë mes tyre dhe fotografit Endri Mertiri, por nuk mungoi as një ndërhyrje e reperit Noizy.

Teksa Oriola mban në krahë Elenën, Noizy u ka vënë në dukje se njëra është Nike dhe tjetra Adidas.

Por ky koment i Noizyt duket se nuk i ka pëlqyer aspak Oriolës e cila e ka urdhëruar të pushojë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 09:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera