Kthehu lart

Miriam Cani sensuale në klipin e ri

Miriam Cani sensuale në klipin e ri GazetaExpress

Ashtu siç pati premtuar dhe më herët këngëtarja e njohur Miriam Cani ka sjellë klipin e saj më të fundit “Në parajsë”.

Më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale Miriami ka sjellë  një baladë dashurie nën tekstin e bashkëshortit të saj Alban Skënderaj. 

Gjithashtu muzika e kësaj kënge është realizuar nga kantautori Kledi Bahiti./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Nentor 2018 17:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera