Kthehu lart

Milot Llalloshi dhe gruaja shtatzënë sjellin foton e ëmbël

Milot Llalloshi dhe gruaja shtatzënë sjellin foton e ëmbël GazetaExpress

Erxhina është në pritje të fëmijës dhe tani çifti vijnë në një pozë shumë të bukur.

Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur.

Erxhina, e veshur me një fustan të zi ka zbuluar barkun e fryrë teksa atë e mban Miloti.

View this post on Instagram
❤️
A post shared by Milot Llalloshi (@milotllalloshi) on

Nga ana e muzikës, Miloti së fundi ka publikuar bashkëpunimin e radhës me motrën e tij, Edona Llalloshi. Edona Llalloshi & Miloti - Nuk harrohet - Official Music Video

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Dhjetor 2018 13:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera