Kthehu lart

Miley Cyrus dashurohet në “c...” e Rita Orës

Miley Cyrus dashurohet në “c...” e Rita Orës GazetaExpress

Rita Ora kishte publikuar një foto tepër seksi gjatë përgatitjeve të saj për të marrë pjesë në party’in e Oscarëve që këtë vit u organizua nga Vanity Fair

Por, gjatë përgatitjeve Rita kishte postuar një foto duke u rregulluar por interesant ishte komenti që kishte lënë Miley Cyrusit që kishte lënë një koment.

“Më pëlqen c... tua!” kishte shkruar Miley derisa Rita e kishte postuar foton me një këmishë transparente në Instagram.

I love this shot @gregwilliamsphotography ????????
A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ndryshe, Miley dhe Rita janë shoqe të ngushta për më shumë se dy vjet.

Madje Cyrus kishte treguar se është fansja më e madhe e Ritës dhe është e dashuruar në trupin e saj, sidomos në gjoksin. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera