Kthehu lart

Më stil se kaq nuk e kishim parë kurrë Elvanën!

Më stil se kaq nuk e kishim parë kurrë Elvanën! GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet së bashku me bashkëpunëtorin dhe mikun e saj Valdrin Sahiti.

Ajo që bie më tepër në sy në këtë foto është se Elvana duket më në formë se kurrë dhe e veshur me shumë stil. Ajo bëri mjaft bujë me koncertin e fundit ku prezantoi këngën e saj të reja të kompozuara nga Pirro Çako./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 21:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera