Kthehu lart

Me oreks të shfrenuar, shikoni çfarë bën Joleza në mes të Tiranës

Me oreks të shfrenuar, shikoni çfarë bën Joleza në mes të Tiranës GazetaExpress

Shpeshherë ka qenë në qendër të lajmeve rozë për lapsuset e saj, madje dhe kur është përpjekur të shpjegohet, sërish është vënë në shënjestër.

Bëhet fjalë për ish-kryetaren e FRESSH-it, Jozela Koka. Ajo ka pak kohë që është larguar nga jeta aktive publike, por paparazzi ynë ka arritur ta fotografojë disa javë më parë, në shoqërinë e partnerit të saj, Laert Kolës, një ish-aktivist i MJAFT-it, i cili merret akoma me shoqërinë civile.

Çifti ka shumë vite bashkë dhe kanë një marrdhënie të konsoliduar. Mbase për shkak të këtij afrimiteti kaq të madh, Jozela nuk e ka problem që të hajë rrugës bukën që sapo ka blerë. Mbase nuk arrin ta kontrollojë urinë kur i vjen.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 18:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera