Kthehu lart

Me një buqetë falenderimesh, Lori Hoxha bën dedikimin special për Ledionin

Me një buqetë falenderimesh, Lori Hoxha bën dedikimin special për Ledionin GazetaExpress

Me anë të një fotoje mjaft speciale trashëgimtarja e Top Media Lori Hoxha ka bërë një super urim për kunatin e saj.

Moderatori Ledion Liço feston ditëlindejn dhe Lori ka qenën ndër  të parat që e ka bërë një urim publik.

‘Gëzuar ditëlindejn për këtë shpirt të bukur! Faleminderit që më mësove të jem vetvetja pa u dashur të kërkoj falje, faleminderit që bën motrën time më të lumturën, dhe faleminderit për London biri’ ka shkruar Lori krah fotos me Ledionin.

Me këtë foto kaq vllazërore Lori ka treguar edhe njëherë se ka një super raport me kunatin e saj. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 12:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera