Kthehu lart

Me në fund edhe Kida heq jeleket

Me në fund edhe Kida heq jeleket GazetaExpress

Këngëtarja Kida ka bërë një foto ku shihet se ka hequr jelekët

Më shumë ka qenë njëra prej këngëtarëve që nuk është ekspozuar shumë.

Fillimisht ishte shumë e re kur hyri në skenë por tani pasi që e konsideron vetën më të pjekur Kida nuk e ka fort problem që ti heq edhe jelekët.

Kështu ka bërë ajo në një foto të fundit që e ka postuar në rrjetet sociale ku shihet se ka të veshur vetëm një jakne por poshtë saj i ka të hequra të gjitha.

Duket shumë seksi me këtë pamje të re! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 19:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera