Me këtë deklaratë të Marinës, Geti mund të bëhet xheloz!

Motrat Vjollca e kanë treguar gjithnjë afrimitetit dhe dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

GazetaExpress

Këtë herë të dyja bukuroshet kanë publikuar në Instagram të njëjtën video në të cilën puthen dhe përqafohen dhe gjithashtu kanë shkruar: “Dhe une gjithmone ne dashni me ty gjysma ime!”,-shkruajnë dy bukuroshet e ekranit. Marina dhe Luana janë dy nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar./Gazeta Express/

Credit: @Marina Vjollca
Credit: @Luana Vjollca

Të tjera

Lajmet e fundit